• 08503801221

İstanbul BAŞAKŞEHİR Televizyon Servisi

İstanbul – BAŞAKŞEHİR Sharp Televizyon Servisi

Telefon Numarası: 444 09 71

İstanbul’un BAŞAKŞEHİR ilçesine aynı gün içerisinde Sharp marka televizyon veya Philips, Samsung, LG, Beko , Sony , Arçelik, Panasonic, Toshiba vb. marka televizyon farketmeksiniz, aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Televizyon servisinde İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Pars Servis aynı gün içerisinde televizyonunuzu yerinde onarır, gerektiği durumlarda ise merkez ofise taşıyarak hızlıca televizyonu tamir eder ve tekrar yerine kurulum sağlanır.

BAŞAKŞEHİR Televizyon Servisi – Pars Servis Kimdir ?

Her yıl ortalama 49.275 servis hizmeti !

Servis hizmetine televizyon servisi ile başlayan Pars Elektronik, 9 yılı aşkın süredir aynı ekip ve aynı enerji ile hizmetini sürdürüyor. Garantili servis hizmeti sunan Pars Servis, aynı gün içerisinde cihazı yerinde onarır veya merkez ofiste usta ellerde tamirini sağlayıp, hızlı bir şekilde tekrar yerine kurulum sağlar.

1 YIL BOYUNCA SERVİS GARANTİSİ

BAŞAKŞEHİR Televizyon Servisi, Onarılan Sharp cihazlarınıza 1 yıl boyunca servis garantisi sunar! Onarılan cihazınızda problem oluşursa 1 yıl içerisinde tekrar servisimizi aradığınızda aynı gün içerisinde cihazınız yerinde tamir veya merkez ofiste tamir edilip, tekrar yerine kurulumu sağlanır.

Telefon numarası: 444 09 71

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri
BAŞAKŞEHİR  Televizyon Servisi

Sadece bir asır önce, insanlar televizyonsuz yaşadılar, ancak bugün büyük illüzyon, bozulduğunda rahatsızlık hisseden izleyicilerin neredeyse tüm boş zamanlarını aydınlatıyor. BAŞAKŞEHİR Televizyon Servis merkezi “Pars Servis” TV’nin acil onarımını yapıyor.

BAŞAKŞEHİR Tv Servisi hangi TV’leri düzeltir?

“BAŞAKŞEHİR Televizyon Servisi” servis merkezi, LCD, Plazma, LED, OLED TV, QLED TV’lerin onarımını gerçekleştirmektedir.  % 90 oranında 5 günden fazla sürmez!BAŞAKŞEHİR TV’leri evde tamir edip etmediğimiz sorulduğunda  , uzmanlarımız şu şekilde cevap veriyor: Problem profesyonel ekipmanlar gerektirmiyor ise evde çözüm sağlıyoruz. Fakat bazen problemlerin çözümleri sadece profesyonel ekipmanlar ile mümkün oluyor, bu sebeple evinizdeki televizyonu merkez ofisimize götürüyoruz. problem çözüldükten sonra hızlıca tekrar yerine kurulum sağlanıyor.

BAŞAKŞEHİR Televizyon Servisi Televizyon tamir ücreti nedir?

LCD TV’leri ve ledleri tamir etmenin fiyatı birçok faktöre bağlıdır.  Bugün hizmetlerimizden yararlanın ve kaliteyle eşdeğer olduğuna güvenin!  Merkeze geldikten hemen sonra “Sivilri Televizyon Servisi” çalışmaya başlayacaktır (TV matrisini değiştirerek, TV’nin güç kaynağını tamir ederek).  Sevimli televizyonunuz için haftanın her günü çalışan pars servisi arayarak uygun fiyatlı hizmetler alın.

Neredeyse her zaman hizmetinizdeyiz – haftanın 6 günü ve öğle yemeği için ara vermeden.  Tüm Televizyon arızalarını gidereceğiz!

HEMEN ARA!