• 08503801221

İstanbul ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi – 444 09 71 – Televizyon Servisi

İstanbul – ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi Samsung Televizyon Servisi

HEMEN ARA: 444 09 71

İstanbul’un ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi ilçesine aynı gün içerisinde Samsung marka televizyon veya Toshiba, LG, Panasonic, Sony , Philips , Sharp, Arçelik, Beko vb. marka televizyon farketmeksiniz, aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Televizyon servisinde İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Pars Servis aynı gün içerisinde televizyonunuzu yerinde onarır, gerektiği durumlarda ise merkez ofise taşıyarak hızlıca televizyonu tamir eder ve tekrar yerine kurulum sağlanır.

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi Televizyon Servisi – Pars Servis Kimdir ?

Sadece bir asır önce, insanlar televizyonsuz yaşadılar, ancak bugün büyük illüzyon, bozulduğunda rahatsızlık hisseden izleyicilerin neredeyse tüm boş zamanlarını aydınlatıyor. ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi Televizyon Servis merkezi “Pars Servis” TV’nin acil onarımını yapıyor.

Telefon numarası: 444 09 71

Televizyon Servis Süreci Nasıl İşliyor ?

444 09 71 numaralı merkez servisimizi aradıktan sonra, öncelikle sizden televizyonunuz markasını öğrenilir (Samsung, Toshiba, LG, Panasonic, Sony, Philips vb.) tüm televizyon markalarına servis hizmeti sunmaktayız. cihazınızın arıza durumu öğrenildikten sonra, adres bilgileriniz alınır ve İstanbul ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi deki televizyon servisimize bu bilgileri gönderiririz. aynı gün içerisinde hızlıca adresinize gelip cihazın kontrolü yerinde yapılır eğer cihaz profesyonel ekipmanlar gerektirmiyorsa yerinde tamir edilir ve uygun servis ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Profesyonel ekipmanlar gerektirdiği durumda ise cihaz işinde uzman ekipler ile yerinden sökülür, merkez ofise getirilir alanında uzman ustalarımız ile emin ellerde hızlıca çözüm sağlanır. Cihazın arıza durumu çözüldüğünde ise size bilgilendirme yapılır ve uygun ücret ile televizyon servisi işleminiz tamamlanmış olur.

Her yıl ortalama 49.275 servis hizmeti !

Servis hizmetine televizyon servisi ile başlayan Pars Elektronik, 9 yılı aşkın süredir aynı ekip ve aynı enerji ile hizmetini sürdürüyor. Garantili servis hizmeti sunan Pars Servis, aynı gün içerisinde cihazı yerinde onarır veya merkez ofiste usta ellerde tamirini sağlayıp, hızlı bir şekilde tekrar yerine kurulum sağlar.

1 YIL BOYUNCA SERVİS GARANTİSİ

ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi Televizyon Servisi, Onarılan Samsung cihazlarınıza 1 yıl boyunca servis garantisi sunar! Onarılan cihazınızda problem oluşursa 1 yıl içerisinde tekrar servisimizi aradığınızda aynı gün içerisinde cihazınız yerinde tamir veya merkez ofiste tamir edilip, tekrar yerine kurulumu sağlanır.

Telefon numarası: 444 09 71

ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi Tv Servisi hangi TV’leri düzeltir?

“ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi Televizyon Servisi” servis merkezi, LCD, Plazma, LED, OLED TV, QLED TV’lerin onarımını gerçekleştirmektedir.  % 90 oranında 5 günden fazla sürmez!ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi TV’leri evde tamir edip etmediğimiz sorulduğunda  , uzmanlarımız şu şekilde cevap veriyor: Problem profesyonel ekipmanlar gerektirmiyor ise evde çözüm sağlıyoruz. Fakat bazen problemlerin çözümleri sadece profesyonel ekipmanlar ile mümkün oluyor, bu sebeple evinizdeki televizyonu merkez ofisimize götürüyoruz. problem çözüldükten sonra hızlıca tekrar yerine kurulum sağlanıyor.

ATAŞEHİR  YENİŞEHİR mahallesi  Televizyon Servisi

ATAŞEHİR YENİŞEHİR mahallesi Televizyon Servisi Televizyon tamir ücreti nedir?

LCD TV’leri ve led tamir etmenin fiyatı birçok faktöre bağlıdır.  Bugün hizmetlerimizden yararlanın ve kaliteyle eşdeğer olduğuna güvenin!  Merkeze geldikten hemen sonra “Sivilri Televizyon Servisi” çalışmaya başlayacaktır (TV matrisini değiştirerek, TV’nin güç kaynağını tamir ederek).  Sevimli televizyonunuz için haftanın her günü çalışan pars servisi arayarak uygun fiyatlı hizmetler alın.

Neredeyse her zaman hizmetinizdeyiz – haftanın 6 günü ve öğle yemeği için ara vermeden.  Tüm Televizyon arızalarını gidereceğiz!

HEMEN ARA!