• 08503801221

BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Tv Servis

Tel: 444 09 71


BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Televizyon Teknik Servis Hakkında ?

BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Tv Teknik Servis, 9 seneyi aşkın süredir servis alanında hizmet vermektedir. Televizyonlarınızın sizin için kıymetli, Evinizin bir parçası olduğunun farkındayız! Bu sebeple Tüm Tv servislerini aynı gün içerisinde tamamlayıp en geç üç gün içerisinde siz değerli Müşterilerimize televizyonun montajını gerçekleştiriyoruz. Hızlı ve yerinde televizyon tamiri ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren servis ağımız, müşterilerimize kaliteli, garanti kapsamında, uygun fiyatlı ve hızlı çözümler üreten bir hizmet vermektedir, bizi tercih eden binlerce müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

  • < Tv Teknik Servis
  • a Tv Teknik Servis
  • Televizyon Servis
  • vb. Tüm marka televizyona servis sunar

Hızlı Servis İmkânı Evden Alıp LCD, LED, Plazma, Gibi Televizyonlarınız Tekrar Eve Teslim Ediyoruz.
Televizyonda ekran kırılması, ses problemleri, elektrik kesintisi sebebi ile oluşan arızalar profesyonel ekibimizle çözülüyor.

HEMEN ARA: 444 09 71


Bizi Tercih Edenlerin Puanı 5 üzerinden 5

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

1 Yıl Boyunca Tv Servis Garantisi

BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Teknik Servis Alacağınız tüm hizmetler 1 yıl Boyunca Garanti Kapsamı içindedir. Televizyonun onarım tarihi ve garanti süresi ile ilgili bir belge düzenlenip servisi yapılan arızalı Televizyon sahibine verilir (tarafımızca çözümü gerçekleştirilen televizyonlarınıza 1 yıl servis garantisi verilir).

ARAYIN: 444 09 71


BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Televizyon Servis Ücreti Nedir ?

BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Tv Teknik Servis bünyemizde yetkili arkadaşlarımız sizlere en yakın servisimizden ekip yönlendirecektir Evinize hızlıca gelecek olan personellerimiz öncelikle televizyonunuzu kontrol edecektir arızayı tespit edebilirse televizyonu yerinde tamir edecektir. fakat arıza daha detaylı olabilir arıza tespiti profesyonel ekipmanlar gerektiriyor olabilir bundan sonraki aşamada onayınız alınarak televizyon merkezimize getirilir televizyonun arızası tespit edilince tamir onayı için bilgilendirme yapılır kabul etmeniz durumunda televizyonun arızası çözüldükten sonra belirlediğiniz zamanda televizyonun montajı yapılır Unutmayınız cihazı görmeden fiyat veren firmalar güvenilir değildir !

BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Tv Servis Hizmet Nasıl Alınır ? ?

444 09 71 numarası ile merkez ofisini aramanızdan sonra, televizyonunuzun markası sorulur (<, a, , h, r , tüm markalara hizmetimiz vardır.) daha sonra size en yakın BAHÇEŞEHİR 1. KISIM ofisimizden teknisyenler yönlendirilir. (Bilginize : Teknik Servisimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.) Bu sebeple müdahalelerimiz en üst seviyede, güvenli ve başarılı şekilde tamamlanmaktadır. Tv arıza kontrolü yerinde sağlanır eğer cihaz problemi profesyonel ekipmanlar olmaksızın çözülebiliyorsa televizyon arızası yerinde yapılır ve uygun Servis ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Profesyonel ekipmanlar gerektirdiği durumda ise cihaz işinde uzman ekipler ile yerinden sökülür, merkez tamir atölyesine götürülür güçlü ekipmanlar ile birlikte alanında uzman teknisyenlerimiz arızayı hızlıca giderir sizlere bilgilendirme sağlandıktan sonra müşterinin belirlediği zaman ve gün içerisinde tv montajı tekrar yerine yapılır. cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. (<, a, , h, r , e , f vb.) tüm Tv markalarına servis hizmeti sunmaktayız..

Böylelikle televizyon servisi işleminiz tamamlanmış olur.

BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Televizyon servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

Neden Televizyon Servisi Çağırmalısınız ?

Profesyonel bir ekip arızayı çok daha hızlı bir şekilde çözümler Televizyonlar karmaşık yapılara sahip elektronik cihazlardır. ayrıca her televizyonun farklı modeli ve farklı parçaları vardır, tüm bunlar farklılıklar barındırır. Arızayı teknik servis dışında tecrübesiz birisi yapıyorsa , cihazı tamir edilemez bir boyuta getirebilir Tamirin profesyonel bir televizyon servisi yapması durumunda Tv arızası hızlıca çözülür 1 yıl boyunca televizyona garanti sunulur.

Sizler için her zaman hizmetinizdeyiz! Haftanın her günü sabah akşam demeden. Bütün Tv arızalarını gidereceğiz!

Bu zamana kadar sizler için neler yaptık ?

Her yıl ortalama 49.275 Teknik Servis hizmeti !

9 yılı aşkın süredir televizyon servisi sektöründe faaliyet gösteren Merkez Teknik Servis, bir çok müşteriye ulaştı ve sorunlarına çözdü.

GEÇEN YILL TOPLAM SERVİS HİZMETİ49.275
GEÇEN YIL ÇÖZÜLEN PROBLEM SAYISI45.990
GEÇEN YIL PROBLEM ÇÖZÜM YÜZDESİ%93.33
GEÇEN YIL HİZMET ALAN MÜŞTERİ SAYIMIZ5475
2020 yılının verilerine göre hazırlanmıştır.
BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR 1. KISIM Tv Tamiri Neler Yapar ?

hızlı çözümler ile kaliteli hizmet sunarız.

İstanbul’un tüm ilçelerine dağılmış servis ağımız ile, Televizyon, plazma, kombi, klima ve beyaz eşya tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Aynı gün içerisinde ilgili cihaza gerekirse yerinde onarım, gerektiğinde merkez ofiste tamiri sonrası sizin istediğiniz gün ve saatte tekrar geri kurulumunu sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Bize Ulaşın

Aldığınız hizmetler veya alacağınız hizmetler ile ilgili bize danışmaktan asla çekinmeyin. bize ulaşabileceğiniz iletişim araçlarını kullanabilir veya dilerseniz, bize not bırakın biz sizi en kısa sürede geri arayalım.

Mail Adreslerimiz

  • info@pars-servis.com
  • mail@pars-servis.com

Çağrı Merkezi

BAYRAMPAŞA KARTALTEPE istanbul BAYRAMPAŞA KARTALTEPE istanbul servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE resmi servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE teknik servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE televizyon BAYRAMPAŞA KARTALTEPETelevizyon servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPETelevizyon servisleri BAYRAMPAŞA KARTALTEPETelevizyon tadilat BAYRAMPAŞA KARTALTEPE tv BAYRAMPAŞA KARTALTEPETv tadilat BAYRAMPAŞA KARTALTEPE yetkili servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE yetkili Televizyon servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE yetkili televizyon servisi BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE resmi servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE teknik servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLETelevizyon servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLETv servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLETv tamiri BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE yetkili servis elci televizyon servisi elci tv servisi lg led tv servis lg led tv tamiri lg servis televizyon lg servis tv lg televizyon kurulumu servis lg televizyon servis lg televizyon tamircisi lg televizyon tamir servisi lg televizyon yetkili servis lg tv müşteri hizmetleri lg tv servis lg tv servis sağlayıcısı lg tv tamiri lg tv teknik destek lg tv teknik servis lg tv yetkili servis lg tv çağrı merkezi lg yetkili servis televizyon tv servis sağlayıcısı lg İstanbul BAYRAMPAŞA KARTALTEPE garantili servis İstanbul BAYRAMPAŞA KARTALTEPE televizyon servisi İstanbul BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE garantili servis İstanbul BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE televizyon servisi

lg tv servis samsung tv servis samsung tv servisi televizyon tamircisi toshiba tv servis tv tamircisi dijitsu tv yetkili servis vestel tv servis televizyon tamircisi dijitsu tv yetkili servis televizyon tamircisi
HEMEN ARA!