• 08503801221

BAHÇELİEVLER ZAFER Televizyon Teknik Servis

Tel: 444 09 71


BAHÇELİEVLER ZAFER Tv Teknik Servis Ne Yapar ?

BAHÇELİEVLER ZAFER Tv Teknik Servis, 9 seneyi aşkın süredir sizlere hizmet vermektedir. Televizyonun sizin için kıymetli, Evinizin bir parçası olduğunun farkındayız! Bu neden ile Tüm Tv tv onarımı ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren televizyon servis ağımız, müşterilerimize uzman ekibizim ile, garantili, güvenilir ve hızlı bir hizmet vermektedir, siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

  • < Tv Servis
  • a Tv Teknik Servis
  • Televizyon Teknik Servis
  • vb. Tüm model televizyona servis hizmeti sunar

Hızlı Servis İmkânı Evden Alıp LCD, LED, Plazma, Gibi Televizyonlarınız Tekrar Eve Teslim Ediyoruz.
Televizyonda ekran kırılması, ses problemleri, elektrik kesintisi sebebi ile oluşan arızalar profesyonel ekibimizle çözülüyor.

Telefon: 444 09 71


Bizi Tercih Edenlerin Puanı 5 üzerinden 5

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

1 Yıl Boyunca Tv Teknik Servis Garantisi

BAHÇELİEVLER ZAFER Servis Alacağınız tüm hizmetler 1 yıl Boyunca Garanti Kapsamı içindedir. Tvnizin onarım tarihi ve garanti süresi ile ilgili bir belge düzenlenip onarımı yapılan arızalı Televizyon sahibine verilir (tarafımızca onarımı gerçekleştirilen televizyonlarınıza 1 yıl onarım garantisi verilir).

Tel: 444 09 71


BAHÇELİEVLER ZAFER Tv Teknik Servis Tutarı Ne Kadar Olmalı ?

BAHÇELİEVLER ZAFER Televizyon Teknik Servis ekibimizde çalışan arkadaşlarımız sizlere en yakın servisimizden ekip yönlendirecektir Belirttiğiniz zamanda adresinize gelecek arkadaşlarımız öncelikle televizyonunuzu kontrol edecektir arızayı tespit edebilirse tvnizi montajlı yerinde tamir edecektir bazen problem saptanamayabilir arıza tespiti profesyonel ekipmanlar gerektiriyor olabilir bundan sonraki aşamada onayınız alınarak televizyonunuz merkez atölyeye alınır tv arızası tespit edilince tamir onayı için bilgilendirme yapılır onayınız ile birlikte televizyonunuzun arızası giderilip istediğiniz bir vakitte cihazınızın montajı yapılır Aklınızda bulunsun, televizyonu görmeden fiyat veren firmalardan uzak durun!

BAHÇELİEVLER ZAFER Televizyon Teknik Servis Süreç Nasıl İlerler ? ?

444 09 71 numarası ile merkez ofisini aramanızdan sonra, cihazınızın markası öğrenilir (<, a, , h, r , tüm markalara hizmetimiz vardır.) size en yakın BAHÇELİEVLER şubemizden adresinize ekipler gönderilir (Not olarak ekibimiz sadece sertifikalı, eğitimini tamamlamış teknisyenlerden oluşur.) Bunun için televizyonlarınızın tamiri sonrası asla sorun yaşamazsınız. Cihazın kontrolü yerinde yapılır eğerki arıza giderimi tehlikeli bir işlem değilse yerinde tamir edilir ve uygun Teknik Servis ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Arıza giderimi tehlikeli bir işlem ise sizin de onayınız ile tvniz uzman ekibimiz ile yerinden alınır merkez tamir atölyesine götürülür profesyonel ekipmanlar ile birlikte alanında yetkin teknisyenlerimiz problemi tespit edip hızlıca çözümler sizlere ulaşıp gerekli bilgilendirme yapılır belirlediğiniz tarihte televizyon kurulumu tekrar yerine yapılır cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. (<, a, , h, r , e , f vb.) tüm Televizyon markalarına servis hizmeti sunmaktayız..

probleminiz çok hızlı bir şekilde çözülmüş yerine kurulmuş olur.

BAHÇELİEVLER ZAFER Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

Niçin Teknik Servis Çağırmalısınız ?

Televizyon servisindeki profesyonel ekipmanlar çok daha gelişmiştir. Televizyon içerisinde elektrik barındırdığından tamiri tehlikeli olabilir üstelik birçok modeli olduğundan her bir markanın tamir ve parça değişimi farklılık göstermektedir. Tamir yapacak kişi yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değil ise , cihazın hasarını çok daha tehlikeli hale getirebilir Teknik servis ekibinde yer alan, alanında uzman kişilerden yardım alınması durumunda; Televizyon arızası tekrarlanmayacak şekilde giderilir Üstelik 1 yıl garantili bir şekilde teslim edilir.

Sizler için her zaman hizmetinizdeyiz! 7/24 aman demeden 🙂 Bütün Televizyon arızalarını gidereceğiz!

Bu zamana kadar sizler için neler yaptık ?

Her yıl ortalama 49.275 Teknik Servis hizmeti !

9 yılı aşkın süredir Merkez Teknik Servis, bir çok müşteriye ulaştı ve sorunlarına çözdü.

GEÇEN YILL TOPLAM SERVİS HİZMETİ49.275
GEÇEN YIL ÇÖZÜLEN PROBLEM SAYISI45.990
GEÇEN YIL PROBLEM ÇÖZÜM YÜZDESİ%93.33
GEÇEN YIL HİZMET ALAN MÜŞTERİ SAYIMIZ5475
2020 yılının verilerine göre hazırlanmıştır.
BAHÇELİEVLER ZAFER Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

BAHÇELİEVLER ZAFER vestel tv servis tv tamircisi samsung tv servisi lg televizyon servis tv servisi samsung tv servis

HEMEN ARA!