• 08503801221

BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Televizyon Servisi

ARAYIN: 444 09 71


BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Televizyon Servis Kimdir ?

BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Televizyon Servis, 9 seneyi aşkın süredir televizyon servisi alanında hizmet sunmaktadır. Televizyonlarınızın sizin için kıymetli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan bir parça olduğunun bilincindeyiz! Bu sebep ile Tüm Tv cihaz tamiri ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren tv servis ağımız, müşterilerimize uzman ekibizim ile, garanti kapsamında, uygun fiyatlı ve hızlı bir hizmet vermektedir, yıllara dayalı tecrübemizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

  • < Televizyon Teknik Servis
  • a Tv Servis
  • Televizyon Servis
  • vb. Tüm model televizyona servis hizmeti sunar

Hızlı Servis İmkânı Evden Alıp LCD, LED, Plazma, Gibi Televizyonlarınız Tekrar Eve Teslim Ediyoruz.
Televizyonda ekran kırılması, ses problemleri, elektrik kesintisi sebebi ile oluşan arızalar profesyonel ekibimizle çözülüyor.

HEMEN ARA: 444 09 71


Bizi Tercih Edenlerin Puanı 5 üzerinden 5

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

1 Yıl Boyunca Televizyon Servis Garantisi

BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Servis Alacağınız tüm hizmetler 1 yıl Boyunca Garanti Kapsamı içindedir. Televizyonunuzun çözüm tarihi ve garanti süresi ile ilgili bir belge düzenlenip tamiri yapılan arızalı Televizyon sahibine verilir (tarafımızca onarımı gerçekleştirilen tvlerinize 1 yıl onarım garantisi verilir).

Tel: 444 09 71


BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Televizyon Servis Ücreti Nedir ?

BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Tv Servis ekibimizdeki arkadaşlar anında ekip yönlendirmesi yapacaktır. Belirttiğiniz zamanda adresinize gelecek arkadaşlarımız ilk olarak televizyonunuzun kontrolünü yapacaktır arızayı hızlıca tespit edebilirse televizyonu yerinde tamir edecektir. eğer arızayı tespit edemezse problem tespiti tvnin açılmasını gerektirebilir. bu sebeple sizinde onayınız ile televizyonunuz merkez ofise götürülür cihazın sorunu ortaya çıktıktan sonra cihazın tamiri için onayınız alınır kabulünüz ile birlikte televizyonun arızası çözüldükten sonra sorunsuz bir şekilde cihazınızın montajı yapılır Unutmayınız cihazı görmeden fiyat veren firmalar güvenilir değildir !

BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Tv Servis Tamir Süreci Nasıldır ? ?

444 09 71 numarasından ofisimize ulaştıktan sonra, cihazınızın markası öğrenilir (<, a, , h, r , tüm markalara hizmetimiz vardır.) BAHÇELİEVLER ofisimizden size en yakın televizyon teknisyenlerimiz gün içerisinde adresinize gelir. (Tamir ve montaj kadromuz sektörün en iyileri arasından, gerekli tüm eğitimleri tamamlanarak kadromuza katılmıştır.) Buna güvenerek cihazlarınıza kaliteli bir çözüm sunarız Cihazın kontrolü yerinde yapılır eğerki arıza giderimi tehlikeli bir işlem değilse cihaz problemi bulunduğu yerde çözülür ve uygun Teknik Servis ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Profesyonel ekipmanlar gerektirdiği durumda ise televizyonunuz onayınız ile yerinden sökülür merkez atölyemize götürülür güçlü ekipmanlar ile birlikte tecrübeli teknisyenlerimiz problemi tespit edip hızlıca çözümler müşteriye ulaşılıp bilgilendirme geçilir belirlediğiniz gün ve saatte yerine kurulum yapılır cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. (<, a, , h, r , e , f vb.) tüm Televizyon markalarına servis hizmeti sunmaktayız..

tüm süreç böylelikle sona erer, ve televizyonunuz tamamen sorunsuz teslim edilmiş olur.

BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Televizyon servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

Niçin Teknik Servis Çağırmalısınız ?

Teknik servis problemi büyümeden çok daha kısa bir süre içerisinde giderir. Televizyon parçaları çok küçük olduklarından profesyonel teknisyenler dışındaki kişilerin cihaza zarar vermesi çok olasıdır. ayrıca her televizyonun farklı modeli ve farklı parçaları vardır, tüm bunlar farklılıklar barındırır. Televizyon tamirini profesyonel olmayan birisi yapacak ise , cihazı onarmaya çalışırken daha büyük hasarlar oluşmasına neden olabilir. Tüm sürecin uzmanlar tarafından yapılması durumunda Televizyon problemi güvenli bir şekilde çözülür Tamamen içiniz rahat olur ve 1 yıl boyunca garanti sağlanır

Sizler için her zaman hizmetinizdeyiz! haftanın 7 günü ve öğle yemeği için ara vermeden. Bütün Tv arızalarını gidereceğiz!

Bu zamana kadar sizler için neler yaptık ?

Her yıl ortalama 49.275 Servis hizmeti !

9 yılı aşkın süredir Pars Servis, bir çok müşteriye ulaştı ve sorunlarına çözdü.

GEÇEN YILL TOPLAM SERVİS HİZMETİ49.275
GEÇEN YIL ÇÖZÜLEN PROBLEM SAYISI45.990
GEÇEN YIL PROBLEM ÇÖZÜM YÜZDESİ%93.33
GEÇEN YIL HİZMET ALAN MÜŞTERİ SAYIMIZ5475
2020 yılının verilerine göre hazırlanmıştır.
BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

BAHÇELİEVLER ŞİRİNEVLER samsung tv servis tv tamircisi samsung tv servis samsung tv servis axen yetkili servis televizyon servisi

HEMEN ARA!