• 08503801221

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Televizyon Servis

HEMEN ARA: 444 09 71


BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Televizyon Teknik Servis Ne Yapar ?

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Tv Servis, 9 seneyi aşkın süredir müşterilerine hizmet vermektedir. Televizyonlarınızın sizin için kıymetli, Evinizin bir parçası olduğunun farkındayız! Bu nedenle Tüm Televizyon televizyon onarımı ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren tv servis ağımız, müşterilerimize kaliteli, garantili, güvenilir ve hızlı çözümler üreten bir hizmet vermektedir, bizi tercih eden binlerce müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

  • < Televizyon Servis
  • a Tv Teknik Servis
  • Televizyon Servis
  • vb. Tüm model televizyonlara servis hizmeti sunar

Hızlı Servis İmkânı Evden Alıp LCD, LED, Plazma, Gibi Televizyonlarınız Tekrar Eve Teslim Ediyoruz.
Televizyonda ekran kırılması, ses problemleri, elektrik kesintisi sebebi ile oluşan arızalar profesyonel ekibimizle çözülüyor.

Telefon: 444 09 71


Bizi Tercih Edenlerin Puanı 5 üzerinden 5

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

1 Yıl Boyunca Televizyon Servis Garantisi

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Teknik Servis Alacağınız tüm hizmetler 1 yıl Boyunca Garanti Kapsamı içindedir. Televizyonun servis tarihi ve garanti süresi ile ilgili bir belge düzenlenip onarımı yapılan arızalı Televizyon sahibine verilir (tarafımızca tamiri gerçekleştirilen televizyonlarınıza 1 yıl onarım garantisi verilir).

Tel: 444 09 71


BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Tv Teknik Servis Ücreti Ne Kadar Tutar ?

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Tv Servis bünyesinde görev alan servis kayıt elemanlarımız anında ekip yönlendirmesi yapacaktır. Belirttiğiniz zamanda adresinize gelecek arkadaşlarımız öncelikle tvnin kontrollerini yapacaktır. televizyon arızasını tespit edebilirse televizyon tamirini evinizde yapacaktır bazen problem saptanamayabilir arıza tespiti profesyonel ekipmanlar gerektiriyor olabilir daha sonraki aşama için sizinde kabulünüz ile televizyonunuz merkez atölyeye alınır tv arızası tespit edilince sizinle iletişime geçilir bilgilendirme yapılır onayınız ile birlikte cihazınızın tamiri yapılır hızlı bir şekilde cihazınızın montajı yapılır Unutmayınız cihazı görmeden fiyat veren firmalar güvenilir değildir !

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Tv Teknik Servis Süreç Nasıl İlerler ? ?

444 09 71 numarasından ofisimize ulaştıktan sonra, sizden televizyon markanız istenir (<, a, , h, r , tüm markalara hizmetimiz vardır.) size en yakın BAHÇELİEVLER şubemizden adresinize ekipler gönderilir (Bilginize : Teknik Servisimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.) Bu sebeple müdahalelerimiz en üst seviyede, güvenli ve başarılı şekilde tamamlanmaktadır. Tv arıza kontrolü yerinde sağlanır eğerki arıza giderimi tehlikeli bir işlem değilse cihaz problemi bulunduğu yerde çözülür ve uygun Teknik Servis ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Arıza giderimi tehlikeli bir işlem ise televizyon montajlı olduğu yerden sökülür merkez ofise getirilir prof ekipmanlar ile birlikte tecrübeli teknisyenlerimiz problemi tespit edip hızlıca çözümler sizlere bilgilendirme sağlandıktan sonra dilediğiniz zaman televizyon montajı yerine yapılır cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. (<, a, , h, r , e , f vb.) tüm Tv markalarına servis hizmeti sunmaktayız..

Böylelikle televizyon servisi işleminiz tamamlanmış olur.

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Tv servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

Neden Teknik Servise Başvurmalısınız ?

Teknik servis problemi büyümeden çok daha kısa bir süre içerisinde giderir. Televizyonlar karmaşık yapılara sahip elektronik cihazlardır. tüm televizyonların kart bölümü farklı ve kompleks bir yapıdadır. Arızayı teknik servis dışında tecrübesiz birisi yapıyorsa , cihazı tamir edilemez bir boyuta getirebilir Tüm sürecin uzmanlar tarafından yapılması durumunda Tv arızası hızlıca çözülür Tamamen içiniz rahat olur ve 1 yıl boyunca garanti sağlanır

Ne zaman isterseniz hizmetinizdeyiz! haftanın 7 günü ve öğle yemeği için ara vermeden. Bütün Tv arızalarını gidereceğiz!

Bu zamana kadar sizler için neler yaptık ?

Her yıl ortalama 49.275 Teknik Servis hizmeti !

9 yılı aşkın süredir Pars Servis, bir çok müşteriye ulaştı ve sorunlarına çözdü.

GEÇEN YILL TOPLAM SERVİS HİZMETİ49.275
GEÇEN YIL ÇÖZÜLEN PROBLEM SAYISI45.990
GEÇEN YIL PROBLEM ÇÖZÜM YÜZDESİ%93.33
GEÇEN YIL HİZMET ALAN MÜŞTERİ SAYIMIZ5475
2020 yılının verilerine göre hazırlanmıştır.
BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ Televizyon servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA MERKEZ axen yetkili servis toshiba tv servis tv tamircisi lg tv servis toshiba yetkili servis tv philips tv servis

HEMEN ARA!