• 08503801221

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Tv Servisi

Tel: 444 09 71


BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Tv Servis Kimdir ?

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Televizyon Servis, 9 yılı aşkın süredir sizlere hizmet sağlamaktadır. Televizyonlarınızın sizin için kıymetli, Evinizin bir parçası olduğunun farkındayız! Bu nedenle Tüm Tv servislerini aynı gün içerisinde tamamlayıp sizin belirlediğiniz vakitlerde siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Hızlı ve yerinde televizyon tamiri ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren servis ağımız, müşterilerimize uzman ekibizim ile, garanti kapsamında, güvenilir ve hızlı çözümler üreten bir hizmet vermektedir, yıllara dayalı tecrübemizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

  • Arçelik Tv Teknik Servis
  • Toshiba Televizyon Teknik Servis
  • LG Televizyon Teknik Servis
  • vb. Tüm model televizyonlara servis hizmeti sunar

Hızlı Servis İmkânı Evden Alıp LCD, LED, Plazma, Gibi Televizyonlarınız Tekrar Eve Teslim Ediyoruz.
Televizyonda ekran kırılması, ses problemleri, elektrik kesintisi sebebi ile oluşan arızalar profesyonel ekibimizle çözülüyor.

HEMEN ARA: 444 09 71


Bizi Tercih Edenlerin Puanı 5 üzerinden 5

5,0PARS ELEKTRONİKTelevizyon Tamiri

1 Yıl Boyunca Tv Servis Garantisi

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Teknik Servis Alacağınız tüm hizmetler 1 yıl Boyunca Garanti Kapsamı içindedir. Televizyonunuzun onarım tarihi ve garanti süresi ile ilgili bir belge düzenlenip onarımı yapılan arızalı Televizyon sahibine verilir (tarafımızca çözümü gerçekleştirilen tvlerinize 1 yıl onarım garantisi verilir).

ARAYIN: 444 09 71


BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Televizyon Servis Ücreti Nedir ?

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Tv Teknik Servis ekibimizde çalışan arkadaşlarımız sizlere en yakın servisimizden ekip yönlendirecektir İstediğiniz vakitte adresinize gelecek olan teknisyenlerimiz öncelikle tvnin kontrollerini yapacaktır. televizyon arızasını tespit edebilirse tvnizi montajlı yerinde tamir edecektir fakat arıza daha detaylı olabilir çünkü arıza sebebi bir çok sebepten dolayı olabilir. bu sebeple sizinde onayınız ile cihazın tamiri yapılması için merkez ofise götürülür cihazın sorunu ortaya çıktıktan sonra size telefon ile ulaşılıp bilgilendirme sağlanır kabul etmeniz durumunda televizyonun arızası çözüldükten sonra sorunsuz bir şekilde tvnin montajı yapılır Unutmayınız televizyonu incelemeden fiyat veren servisler asla güvenilir değildir !

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Tv Teknik Servis Tamir Süreci Nasıldır ? ?

444 09 71 numaralı telefondan merkez servisimizi aradıktan sonra, televizyonunuzun markası sorulur (Arçelik, Toshiba, LG , Philips, Sony , tüm markalara hizmetimiz vardır.) BAHÇELİEVLER ofisimizden size en yakın televizyon teknisyenlerimiz gün içerisinde adresinize gelir. (Tamir ve montaj kadromuz sektörün en iyileri arasından, gerekli tüm eğitimleri tamamlanarak kadromuza katılmıştır.) Bunun için televizyonlarınızın tamiri sonrası asla sorun yaşamazsınız. Televizyonunuz yerinde incelenir arıza tespiti için eğerki arıza giderimi tehlikeli bir işlem değilse tv arızası yerinde onarılır ve uygun Servis ücretlerimiz ile 1 yıl boyunca garanti sunulur cihazınıza. Profesyonel ekipmanlar gerektirdiği durumda ise televizyon montajlı olduğu yerden sökülür merkez atölyemize götürülür profesyonel ekipmanlar ile birlikte alanında yetkin teknisyenlerimiz arızayı sorunsuz bir şekilde giderir sizlere ulaşıp gerekli bilgilendirme yapılır dilediğiniz zaman televizyon montajı yerine yapılır cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. (Arçelik, Toshiba, LG , Philips, Sony , Samsung , Beko vb.) tüm Televizyon markalarına servis hizmeti sunmaktayız..

Böylelikle televizyon servisi işleminiz tamamlanmış olur.

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Televizyon servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

Tv Servisi Çağırmanız için Sebepler ?

Televizyon servisindeki profesyonel ekipmanlar çok daha gelişmiştir. Televizyon içerisinde elektrik barındırdığından tamiri tehlikeli olabilir tüm televizyonların kart bölümü farklı ve kompleks bir yapıdadır. Tamir yapacak kişi yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değil ise , cihazın hasarını çok daha tehlikeli hale getirebilir Teknik servis ekibinde yer alan, alanında uzman kişilerden yardım alınması durumunda; Tv arızası hızlıca çözülür Tamamen içiniz rahat olur ve 1 yıl boyunca garanti sağlanır

Sizler için her zaman hizmetinizdeyiz! 7/24 aman demeden 🙂 Bütün Tv arızalarını gidereceğiz!

Bu zamana kadar sizler için neler yaptık ?

Her yıl ortalama 49.275 Servis hizmeti !

9 yılı aşkın süredir samsung tv servisi sektöründe faaliyet gösteren Pars Servis, bir çok müşteriye ulaştı ve sorunlarına çözdü.

GEÇEN YILL TOPLAM SERVİS HİZMETİ49.275
GEÇEN YIL ÇÖZÜLEN PROBLEM SAYISI45.990
GEÇEN YIL PROBLEM ÇÖZÜM YÜZDESİ%93.33
GEÇEN YIL HİZMET ALAN MÜŞTERİ SAYIMIZ5475
2020 yılının verilerine göre hazırlanmıştır.
BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Televizyon servis, fotoğraf: pexels.com’dan alınmıştır.

BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK Tv Tamiri Kimdir ?

hızlı çözümler ile kaliteli hizmet sunarız.

İstanbul’un tüm ilçelerine dağılmış servis ağımız ile, Televizyon, plazma, kombi, klima ve beyaz eşya tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Aynı gün içerisinde ilgili cihaza gerekirse yerinde onarım, gerektiğinde merkez ofiste tamiri sonrası sizin istediğiniz gün ve saatte tekrar geri kurulumunu sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Bize Ulaşın

Aldığınız hizmetler veya alacağınız hizmetler ile ilgili bize danışmaktan asla çekinmeyin. bize ulaşabileceğiniz iletişim araçlarını kullanabilir veya dilerseniz, bize not bırakın biz sizi en kısa sürede geri arayalım.

Mail Adreslerimiz

  • info@pars-servis.com
  • mail@pars-servis.com

Çağrı Merkezi

BAYRAMPAŞA KARTALTEPE istanbul BAYRAMPAŞA KARTALTEPE istanbul servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE resmi servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE teknik servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE televizyon BAYRAMPAŞA KARTALTEPETelevizyon servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPETelevizyon servisleri BAYRAMPAŞA KARTALTEPETelevizyon tadilat BAYRAMPAŞA KARTALTEPE tv BAYRAMPAŞA KARTALTEPETv tadilat BAYRAMPAŞA KARTALTEPE yetkili servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE yetkili Televizyon servis BAYRAMPAŞA KARTALTEPE yetkili televizyon servisi BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE resmi servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE teknik servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLETelevizyon servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLETv servis BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLETv tamiri BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE yetkili servis elci televizyon servisi elci tv servisi lg led tv servis lg led tv tamiri lg servis televizyon lg servis tv lg televizyon kurulumu servis lg televizyon servis lg televizyon tamircisi lg televizyon tamir servisi lg televizyon yetkili servis lg tv müşteri hizmetleri lg tv servis lg tv servis sağlayıcısı lg tv tamiri lg tv teknik destek lg tv teknik servis lg tv yetkili servis lg tv çağrı merkezi lg yetkili servis televizyon tv servis sağlayıcısı lg İstanbul BAYRAMPAŞA KARTALTEPE garantili servis İstanbul BAYRAMPAŞA KARTALTEPE televizyon servisi İstanbul BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE garantili servis İstanbul BAYRAMPAŞA ORTAMAHALLE televizyon servisi

lg tv müşteri hizmetleri lg televizyon kurulumu servis lg tv tamiri lg led tv servis lg televizyon tamir servisi lg televizyon tamircisi lg tv tamiri lg tv tamiri elci tv servisi lg led tv tamiri elci tv servisi lg televizyon yetkili servis lg televizyon yetkili servis lg televizyon kurulumu servis lg tv çağrı merkezi lg tv teknik servis elci tv servisi lg tv çağrı merkezi lg tv tamiri lg servis tv lg televizyon kurulumu servis
HEMEN ARA!